X-PAD 365

X-PAD 365

Tek platform, sonsuz servis

XPAD365_Overview_Header_2480x750

Zamanında ve bütçe dahilinde mükemmel sonuçlar elde etmek için sürekli baskı, her ölçüm ve inşaat profesyoneli için bir gerçektir. Günün sonunda başarılı olmak için bazı gerekli koşullar mevcut olmalıdır: beklenmedik şeyler olduğu için proje durumu ve ilgili kaynaklar, verimli iş akışları ve iyi tasarlanmış acil durum planları konusunda şeffaflık. Belki de en önemlisi, onları bağlı tutmak ve başarılı olmalarına yardımcı olmak için doğru ölçüm ve inşaat yazılımı platformuna sahip yetenekli, motive edilmiş bir ekibe ihtiyacınız olacak.

Web tabanlı GeoMax bulut platformu olan X-PAD 365 ile tüm bunları kullanımı kolay tek bir araçta yapabilirsiniz. Verilerinizi ve varlıklarınızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yönetin, gerçek zamanlı iletişim kurun ve yılın 365 günü bağlantıda kalın.

 

X-PAD 365 ile günlük zorluklarınızın üstesinden gelin

 

Verilerinize her zaman, her yerde bağlanın

İhtiyaç duyulan yerde ve zamanda doğru verilere sahip olmamak gerçekten sinir bozucu olabilir. Ofiste eksik veya güncel olmayan bilgilere sahip olarak kaybettiğiniz zamandan bahsetmeye bile gerek yok.

 

X-PAD 365, verilerinizi depolamanız, paylaşmanız ve düzenlemeniz için size tek bir yer sağlayan bir Dosya Yöneticisi sağlar. Dosya Yöneticisi, ofis ve saha arasında bir köprüdür. Şirketinizin X-PAD kullanıcılarını birbirine bağlayarak, ihtiyaç duydukları verilere her yerden, her zaman, herhangi bir cihazdan erişmelerini sağlayın.Bulut çalışması ekip çalışmasını sağlar


Şeffaf iletişim eksikliği, ekip çalışmasını tatsız ve verimsiz hale getirir.


GeoMax, X-PAD 365, X-PAD Ultimate ve X-PAD Fusion içinde entegre bir grup sohbeti olan X-CHAT ile bu zorluğun üstesinden gelmenize yardımcı olur. X-PAD 365'in Collaborative Survey and Stakeout özelliği bir adım daha ileri giderek aynı anket projesi üzerinde çalışmanıza, ankete tabi tutulan noktaları ve çizimleri paylaşmanıza veya paylaşılan büyük bir aplikasyon projesinde çalışmanıza ve ilerlemeyi gerçek zamanlı olarak görmenize olanak tanır. 

 

Güvenlik ağımıza güvenin

Veri kaybı can sıkıcıdır ve tüm projeyi programın gerisine koyar.

X-PAD 365, X-PAD Ultimate verileriniz ve ayarlarınız için otomatik ve manuel yedekleme sağlayan güvenlik ağınızdır. Cihazınızın çalınması veya hasar görmesi durumunda, yedeklemeniz Dosya Yöneticisinde her zaman güvendedir.

 

Tüm ürünlerinizde güncel kalın


Günümüz modern inşaat işinde ihtiyaç duyulan tüm sensörler ve lisanslarla, ürünle ilgili bilgilerinizi takip etmek zor olabilir.

X-PAD 365, tüm ekipmanınızı kaydedebileceğiniz bir varlık yönetimi aracı olarak hizmet eder. Ürünleriniz için otomatik bildirimler alın ve en son yazılım sürümleri, aygıt yazılımı güncellemeleri ve son kullanma tarihlerinden haberdar olduğunuzdan emin olun.

 

 

 

webimage-8D7E6741-E392-472A-884BC45FFA4C0493
X-PAD OFFICE FUSION - key visual 2480x750-1
webimage-D2B4D71C-0A87-4B62-83A30EAC6223BB52
Pain_Cloud_work_teamwork_800x428
X-PAD Galaxy v2 Spanish