Geomax Zoom95 Robotik Total Station

Zoom95 Serisi – Robotik Total Station

Tek kişilik mükemmel total station

GeoMax-Zoom95-Zenius800-slider

Zoom95, GeoMax TPS portföyünün gerçek amiral gemisidir. Gelişmiş STReAM360 teknolojisine sahip bu tek kişilik total station, herhangi bir ölçüm işinin süresini önemli ölçüde azaltır ve performansınızı ve doğruluğunuzu en üst düzeye çıkarır. X-PAD saha yazılımıyla birlikte kullanıcı dostu ve esnek çözüm, şantiyenizi dijitalleştirmeye başlamanızı kolaylaştırır.


 

 

Modern Veri Yönetimi


Artık kağıt plan yok. Planlarınızı X-PAD Ultimate saha yazılımına veya TPS'ye yükleyin ve GeoMax robotik total stationların büyük ekranında yerinde CAD çizimlerini rahatça düzenleyin. Zoom95'in güçlü performans gösteren işlemcisi sayesinde büyük dosyalar kolay ve hızlı bir şekilde işlenebilir. Eşsiz X-TILT özelliği ve Zenius800 ile erişilemeyen noktaları ölçmek artık zor değil. X-TILT, prizma jalonuna bağlı tableti iki yönde eğerek noktanın konumunu otomatik olarak hesaplar.

Maksimum esneklikle sorunsuz iş akışı

X-PAD yazılımı, GeoMax saha kontrolörleri ve Zoom95 robotik TPS, kaygısız ve verimli bir iş akışı sağlamak için özenle seçilmiş ve geliştirilmiştir. X-PAD, çok sayıda saha kontrolörü üzerinde çalışan tam özellikli Android ™ ve Windows ® saha yazılımı olarak mevcut olduğundan tercih ettiğiniz işletim sistemini ve saha kontrol cihazını seçme esnekliği sağlar.                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Tamamen Robotik


STReAM360 teknolojisi ile Zoom95 prizmayı kolayca ve hızlı bir şekilde bulur, kilitler ve izler:

Scout: Dönen aletten dikey lazer fanı yayılır. Bir prizmadan yansımalar alınır alınmaz, Zoom95 doğru bir şekilde bu prizmaya yönelir.

TRack: Hedef sürekli izleniyor. Cihaz bir kez kilitlendiğinde, hızlı hareket eden hedeflerde bile doğru bir şekilde hedeflenmiş halde kalır.

AiM: Zoom95, teleskoptan bakmaya gerek kalmadan herhangi bir prizmayı doğru bir şekilde hedefler.

Kullanışlı ve güvenli veri yönetimi

Web tabanlı GeoMax bulut platformu olan X-PAD 365, haritacıların ve inşaat profesyonellerinin her gün karşılaştığı veri yönetimi ve işbirliği zorluklarını ele almak için oluşturuldu. Zoom95 ile çalışarak verilere X-PAD 365 Dosya Yöneticisi aracılığıyla erişilebilir, saklanabilir ve paylaşılabilir. Otomatik yedeklemeler sayesinde verileriniz her zaman güvende. Ayrıca, İşbirlikçi Anket ve Stakeout özelliği, birkaç kullanıcının aynı ölçüm veya aplikasyon projesi üzerinde birlikte çalışmasına, gerçek zamanlı anket yapılan noktaları ve çizimleri paylaşmasına ve ilerlemelerini anında görmesine olanak tanır.

X-PAD'i en iyi durumda tutun - hizmetinizi seçin

X-PAD Ultimate yazılımının bakımı her zaman herhangi bir ekstra maliyet olmadan yapılır. X-PERT hizmetinizi aktif tutarak, en son yazılım geliştirmelerinden sürekli olarak yararlanabilirsiniz.

Güvenilir ortak

Hexagon, inovasyonu ve teknolojik ilerlemeyi yönlendirmesiyle bilinir. Bu grubun bir parçası olarak GeoMax, siz yaptığınızda çözümlerinin işe yarayacağını garanti edebilir.                                                                                                                   

GeoMax_Zenius800_Zoom75_95CSP7818_72dpi_RGB
GeoMax_Zenius800_Zoom75_95CSP6943_72dpi_RGB
GeoMax_Zenius800_Zoom75_95CSP8282_72dpi_RGB
GeoMax_Zoom75_95_CSP7969_72dpi_RGB
GeoMax_Zoom75_95_CSP8431_72dpi_RGB
GeoMax_Zoom75_95_Zenius800_CSP7166_72dpi_RGB
Zoom95_Left
Zoom95_with_BIMScreenshot_Lense
Zoom95_with_BT_Handle_lense
GeoMax_X-Pad_Zoom75_95_Zenius800_CSP6701_300dpi_CMYK
Zoom95-with-BT-handle-rendering-left-diagonal_with_screenshot
Zoom95 Ürün kataloğu

Zoom95 Ürün kataloğu

Doküman Boyutu : 1487 Kb.

Ürün kataloğunu pdf formatında indirebilrsiniz.