GeoMax Zenith60 GPS/GNSS

GeoMax Zenith60 GPS/GNSS

Sağlam sonuçlarla üretken, esnek ve keyifli bir çalışma deneyimi için kalibrasyon gerektirmeyen eğimli GNSS anteni.

zenith60marquee

Zenith60, en son teknolojiyi içeren, kalibrasyon gerektirmeyen eğimli bir akıllı GNSS  antenidir. X-PAD kontrol ünitesi yazılımı, kontrol üniteleri ve geniş çapta takdir edilen destek ve hizmetler ile birlikte GeoMax, uygun, esnek ve keyifli bir çalışma deneyimi sağlayan bir GNSS çözümü sunar. Hexagon grubunun bir parçası olarak GeoMax, "siz çalıştıkça çalışır" prensibini garanti eder. 

 

Hayatınızı kolaylaştıran teknoloji

GNSS alıcısının eğim özelliği, erişilemeyen noktaları ölçmenize ve işinizi hızlandırmanıza olanak tanır. Artık jalonu düzeçlemek için zaman harcamanıza gerek yok.

Zenith60 kalibrasyon gerektirmez. Eğim özelliğinizi etkinleştirmek için basitçe ileri geri sallayın. Eskiden birkaç dakika süren işlemler artık birkaç saniyede yapılabiliyor.

Yeni cihazın elektromanyetik alanlara karşı direnci, verilerinize güvenebileceğiniz konusunda size güven verir.

Benzersiz yazılım ve destek

X-PAD saha yazılımının sezgisel bir iş akışı vardır. Müşterilerimizden gelen girdilerle geliştirilen, hızlı bir şekilde öğrenilmesi ve günlük işinizi kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır.

Herhangi bir sorunuz olursa, GeoMax destek ekibinden gerçek zamanlı yardım, TeamViewer aracılığıyla her zaman kullanılabilir. Ek olarak, X-PAD 365 Virtual Training Academy'deki çeşitli eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

Yazılımı satın aldıktan sonra, bu hizmet ücretsiz olduğu için bakım için ek bir maliyet yoktur.

Her ihtiyaca uygun esneklik

Dört farklı versiyonda mevcut olduğu için Zenith60'ı ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirme esnekliğine sahipsiniz. Eğim özelliği olan veya olmayan ve UHF modüllü veya modülsüz bir antene ihtiyacınız olup olmadığına kendiniz karar verin.

X-PAD Ultimate iki özel versiyonda mevcuttur: biri haritacılar için ve diğeri inşaat profesyonelleri için. Yazılım, en sevdiğiniz cihazı seçme esnekliği sağlayan çok sayıda saha kontrolörü üzerinde çalışıyor.

 

 

Verimli ve güvenli veri yönetimi

Web tabanlı GeoMax bulut platformu olan X-PAD 365, haritacıların ve inşaat profesyonellerinin her gün karşılaştığı veri yönetimi ve işbirliği zorluklarını ele almak için oluşturuldu.

Zenith60 ile çalışarak verilere X-PAD 365 Dosya Yöneticisi aracılığıyla erişilebilir, saklanabilir ve paylaşılabilir. Otomatik yedeklemeler sayesinde verileriniz her zaman güvende.

Ayrıca, İşbirlikçi Anket ve Stakeout özelliği, birkaç kullanıcının aynı ölçüm veya aplikasyon projesi üzerinde birlikte çalışmasına, gerçek zamanlı anket yapılan noktaları ve çizimleri paylaşmasına ve ilerlemeyi anında görmesine olanak tanır.

Son teknoloji, geleceğe dönük teknoloji

2G ve 3G'yi artık desteklemeyen ülkelerde, Zenith60'ta bulunan 4G LTE modülü, RTK verilerinizi şimdi ve gelecekte almanın kesinliğini sağlar. Yerleşik SATEL TR4+, piyasadaki en yerleşik protokolleri destekleyen olağanüstü bir UHF telsizidir. Güvenilir ortağımız NovAtel'in ölçüm motoru ve diğer Hexagon teknolojileriyle Zenith60, güvenebileceğiniz bir antendir. Elbette Zenith60, mevcut tüm GNSS sistemlerini ve sinyallerini destekler ve gelecekteki tüm sinyalleri işlemek üzere tasarlanmıştır.

webimage-69E023B0-530F-468D-91C7879FC1E146BE
Zenith60_QR_800x428
Zenith60_rendering_800x428
Zenith60_rendering_bottom_up_left_diagonal_QRcode
Zenith60_rendering_bottom_up_left_diagonal_with_pole_zoom
AnaSayfaGNSS
GeoMax_Zenith60_Zenius800_CSP9362_72dpi_RGB
GeoMax_Zenith60_Zenius800_CSP9252_150dpi_RGB
GeoMax_Zenith60_Zenius800_CSP9563_300dpi_RGB
GeoMax_Zenith60_CSP9210_150dpi_RGB

SATIŞ MÜHENDİSİMİZDEN BİLGİ İSTEYİN