GeoMax Zenith40 GPS/GNSS

GeoMax-Zentith-Pano-4-Web

GeoMax Zenith40 GPS/GNSS

Zenith40 en ileri NovAtel teknolosi ile donatılmış GeoMax GNSS ailesinin gerçek amiral gemisidir. 555 kanallı Zenith40, tüm uydu sistemlerini ve sinyallerini destekler. CORS ağı olamasa bile Zenith40 size Hassas Nokta Konumlaması(PPP) sayesinde çalışma olanağı sunar. X-PAD Ultimate Survey yazılımı size kolay ve fonksiyonel kullanım sağlar. Geliştirilmiş GeoMax Q-Lock Pro teknolojisi en zor şartlarda bile maksimum sayıda uydu takip edip yüksek doğrulukta çalışmanızı sağlar. Darbelere ve düşmelere karşı yüksek standartlara sahip Zenith40, IP68 özelliği ile de sınıfının lideridir.

 

X-PAD

GeoMax için geliştirilmiş X-PAD Ultimate kontrol ünitesi yazılımı; kolay kullanımı, hızlı iş akışı ve eksiksiz fonsiyonları ile mükemmel bir işlevsellik sunar. Anahta kullanıcılar ile yakın iş birliği sayesinde yazılım daima güncel tutulur. GeoMax yazılımı X-PAD Fusion ile tamamlanarak arazideki verilerin kolayca ofise aktarılmasını ve değerlendirilmesini sağlar. X-PAD Fusion, GeoMax'ın tüm cihazlarının yanısıra diğer markaların ve 3. parti kaynakların verilerinide işleyecek esnekliğe sahiptir.

Üstün Konumlama

Vadilerde, ağaç altlarında ve kötü sinyallerin (multipath) hassasiyeti düşürdüğü durumlarda ve fix çözümü yakalmanın zor olduğu ortamlarda GeoMax Q-Lock Pro RTK teknolojisi önemli ölçüde iyileştirmelerde bulunarak, kısa sürede fix olmanızı ve doğru sonuç almanızı sağlar. Ayrıca Zenith40'ta bulunan Hexagon TerraStar Precise Point Positioning (PPP) servisi C-Pro band düzeltmeleri ile tüm dünya genelinde santimetre mertebesinde çözüm sunar.

Kullanışlı Eklentiler

Yenilikçi ve benzersiz QR-iConnect fonksiyonu bağlantı sürecinizi hızlandırır. Sadece tara ve git! Zenith40, kontrol ünitesi yazılımı içinde veya Windows ve Android işletim sistemleri için kullanılabilen bağımsız bir uygulama olan Zenith Manager ile tamamen yapılandırılabilir.

Kalite

NovAtel ve TerraStar ile aynı şekilde, GeoMax ünlü İsveç Hexagon grubunun tam üyesidir. Sinerji kullanarak, SATEL gibi premium tedarikçilerle ortak olma gücü ve Hexagon'un kapsamlı üretim ve teknik bilgisiyle birlikte verilen bileşenlerin paylaşılması, GeoMax'ın en yüksek performanslı vekaliteli ürünler sunmasını sağlar.

Z40_W2
Z40_W4
Z40_W3
GeoMax Zenith40 Zenius5 CSP0352 72dpi RGB
GeoMax Zenith40 Zenius5 CSP0363 72dpi RGB
GeoMax Zenith40 Zenius700 CSP0882 72dpi RGB
Zenith40_OnPoles.325
Z40_W1
Zenith40_web_30

SATIŞ MÜHENDİSİMİZDEN BİLGİ İSTEYİN