GeoMax Zenith25 Pro GPS/GNSS

Zenith25 Pro Zoom 20 accXess 2480x750

GeoMax Zenith25 Pro GPS/GNSS

GPSSLOBEIGALSBS

Mevcut tüm uydu sistemleri ile uyumlu Zenith25 Pro kullandığı Q-Lock Teknolojisi ile en zorlu şartlarda bile sağlıklı uydu sinyali almanızı ve yüksek hassasiyette ölçüm yapmanızı sağlar. Quik-Fix özelliği ile topoğrafik işlerinizi hızlı bir şekilde yapma imkanı sağlar.

  Z25_easyKolay tak-çıkar sim kart yuvası ve hafıza yuvası. Dahili 3.75G GSM modem ile teknolojinin gerisinde kalmayacaksınız. Entegre GSM anteni ile bütünleşik bir sistem. Hafif ve ergonomik dizaynı ile arazi çalışmalarınızda size    kolaylık sağlayacaktır.

 

Zenith25 Pro_106

 Dayanıklı sağlam yapısı ile en kötü hava şartlarında bile çalışma imkanı bulacaksınız. IP68 toz ve su korunumu, cihazınız suyun içine düşşe bile tekrar çalışmanıza engel olmayacaktır. Darbelere ve titreşime karşı askeri standartlardadır.

 

 

Ağ-RTK (TUSAGA-AKTİF, İSKİ-UKBS gibi CORS sistemleri), Klasik RTK ve statik ölçümler arasında kolayca geçiş yapabilir, istediğiniz ölçüm modunda  çalışabilirsiniz. Opsiyonel X-Pad for Android programı ofis işlerinizin büyük bir bölümünü de arazide bitirebilirsiniz. Ayrca statik ölçümlerinizi direkt RİNEX formatında kaydedebilir, X-Pad for Android yazılımı ile araziden direkt paylaşabilirsiniz.

Zenith25 kare
Zenith25 kare2
Zenith25 kare5
Zenith25 kare4
Zenith25 kare3
GeoMax-Zenith25
Zenith25 Pro Ürün Kataloğu

Zenith25 Pro Ürün Kataloğu

Doküman Boyutu : 2810 Kb.

Ürün kataloğunu pdf formatında indirebilrsiniz.

SATIŞ MÜHENDİSİMİZDEN BİLGİ İSTEYİN