Handheld Nautiz X8

NAUTIZ X8 KONTROL ÜNİTESİ


Nautiz X8 sağlam kontrol üniteleri sınıfının en büyük, en parlak kapasitif dokunmatik ekranını sunar. Bu dayanıklı PDA, benzeri görülmemiş bir işlemci gücü, bağlantı ve zorlu bir IP67 sağlamlık derecesi kombinasyonu sunar. Mevcut ultra ultra sağlam veri toplayıcı!
Nautiz X8 sadece sana ayak uydurmayacak - yol gösterecek. Bu dinamik kontrol ünitesinde, yüksek hızlı Texas Instruments 4470 çift çekirdekli 1,5 GHz işlemci, 1 GB RAM, 4 GB iNAND Flash ve 5200 mAh Li-ion pil bulunuyor ve tek bir şarjla 12 saate kadar çalışabiliyor. İşletim sistemleri - Android 4.2.2 veya Windows Embedded Handheld 6.5.3 - seçeneği, ihtiyaçlarınıza en uygun platformu seçmenizi sağlar.
Nautiz X8'in her ayrıntısı, stilde veya ergonomiden fedakarlık etmeden arazi kullanımı için titizlikle tasarlanmıştır. 4,7 inçlik parlak ekran, karşılaştırılabilir bilgisayarda bulabileceğiniz en büyüğüdür ve en son teknoloji kapasitif dokunmatik ekranı hafif dokunmatik ve çok parmaklı hareketlerle çalıştırabilirsiniz - kişisel kullanımınız gibi Akıllı cihazlar. Nautiz X8'in sağlamlığı benzersizdir. IP67 dereceli ve zorlu MIL-STD-810G ABD askeri standartlarına uygundur; bu da toz ve sudan etkilenmez ve tekrarlanan damlalar, güçlü titreşimler ve -30 ° C ile 60 ° C arasındaki (-22 ° F - 140 ° C) çalışma sıcaklıklarında hayatta kalabilir. F) - şık, çekici 490 gram (17.3 ons) paketinde.
Nautiz X8, özel bir u-blox GPS alıcısı, BT 2.0 ve 802.11b / g / n WLAN işlevleri de dahil olmak üzere olağanüstü bağlantı seçenekleri ve standart özellikler birleşimi sunar. Otomatik odaklamalı ve LED flaşlı dahili 8 megapiksel kamera, görsel verileri hızlı ve kolay bir şekilde çekmenizi sağlar ve GSM / UMTS veya CDMA telefon veri aktarımı yoluyla bağlantı, nereye gidersek gidin, sizi bağlı tutar. Yerleşik G-sensörü / ivmeölçer ve jiroskop ile hızlanma ve yönelimi ölçün veya entegre pusula ve altimetre ile gezin. Bu el bilgisayarında ayrıca açık bir mimari ve sensörler, radyo ve diğer eklentiler gibi ek donanımları bağlamanıza izin veren bir uzatma kapağı sistemi bulunur.
Zengin özelliklere sahip olan Nautiz X8, ekibiniz için ormancılık, kamu güvenliği, arazi çalışmaları  ve CBS / ölçüm alanlarında uygulama olanakları ile hazırlanır ve çalışma ortamınıza ve performans gereksinimlerinize adapte edilebilir.
Taşıyın, bir kılıf içine takın, çantanıza atın ya da aracınıza monte edin - ancak ne yaparsanız yapın, sağlam, güvenilir Nautiz X8'i elinizin altında tutun. Onsuz ne yaptın merak edeceksin.

Nautiz-X8-handheld-rugged-every-angle
Nautiz-X8-scanner-expansion-cap-rugged-computers
Nautiz-X8-rugged-large-sunlight-screen-IP67
Nautiz-X8-rugged-IP67-outdoor-MIL-STD-810G
Nautiz-X8-rugged-IP67-outdoor-handheld
Nautiz-X8-rugged-IP67-handheld
Nautiz-X8-rugged-handheld-ANDROID
Nautiz-X8-large-sunlight-screen-IP67
Nautiz-X8-large-sunlight-screen
Nautiz-X8-in-hand
Nautiz-X8-handheld-rugged-front-screen
Nautiz-X8-handheld-rugged-facing-left
Nuitiz X8 Ürün Kataloğu

Nuitiz X8 Ürün Kataloğu

Doküman Boyutu : 2087 Kb.

Ürün kataloğunu pdf formatında indirebilrsiniz.

SATIŞ MÜHENDİSİMİZDEN BİLGİ İSTEYİN